Sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ederek en ekonomik ve hızlı şekilde müşterilerine ulaştıran Kesit Elektrik & Elektronik, uzman kadrosu ile kalite, güven ve çevreye duyarlılıktan asla ödün vermeyerek, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek çalışmaktadır.

Misyonumuz, müşterilerimize en üst seviyede memnuniyetini karşılamak ve bünyemizde bulunan satış, pazarlama,proje, taahhüt, ve danışmanlık departmanlarımızla elektrik alanı ile ilgili her türlü taleplerini en kısa zamanda karşılamak ve maksimum kalitede hizmeti en uygun koşullarda sunmaktır.

Vizyonumuz, Yeniliklere açık, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden müşteri mümnuniyeti odaklı projeler üretmek ve etkin çözümler sunmaktır.

Tüm projelerimizde can ve mal güvenliğine karşı büyük bir titizlik göstererek, en yeni makina ve teknolojileri kullanarak uzman teknik kadro ve tecrübeli usta kadromuz ile hizmet vermektedir.

Neden Biz?

Vizyon

Yeniliklere açık, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden müşteri mümnuniyeti odaklı projeler üretmek ve etkin çözümler sunmaktır.

Misyon

Müşterilerimize en üst seviyede memnuniyetini karşılamak ve bünyemizde bulunan satış, pazarlama,proje, taahhüt, ve danışmanlık departmanlarımızla elektrik alanı ile ilgili her türlü taleplerini en kısa zamanda karşılamak ve maksimum kalitede hizmeti en uygun koşullarda sunmaktır.

Kalite

Toplam kalite yaklaşımını sürdürmek için göstermekte olduğumuz çabalar müşterilerimiz ve uluslararası bağımsız şirketlerce yetkilendirilmiş ekibimiz tarafından kurulmuş ve sürdürülmektedir.

Kalite Anlayışımız

GÜVEN
BAŞARI
MEMNUNİYET
Hemen Arayın 0542 740 40 00